MIRROR MORIONIS

Projektu MIRROR MORIONIS vdechl život na daleké Sibiři jistý Cataract až v roce 2010, ale stačí pár minut poslechu a rázem se přenesete někam na konec devadesátých let, kdy udávaly notu tehdejší výrazné pojmy DREAMS OF SANITY nebo THEATRE OF TRAGEDY. Navíc té „uvěřitelnosti“ nahrává i zvuková kulisa. Třeba to bylo úplně cílené, třeba ani trochu, ale sympatickým na zvuku MIRROR MORIONIS je právě ta „archaičnost“. Raději dva kroky vzad, než jeden vpřed.
Nejprve je však nutné si uvědomit, že délka jejich aktuální nahrávky činí 105 minut, přičemž nerecykluje žádný z předchozích počinů. Na dvou cedě je dohromady „pouhých“ jedenáct songů. Délka některých se přibližuje čtvrthodině. S Cataractem jsme si povídali nejen o kapele, ale též o ruském doom metalu, životu na Sibiři a mnoha dalších tématech.

78. číslo Pařátu, které bude obsahovat rozhovor s MIRROR MORIONIS, vyjde 20. října.

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.