NERVECELL

Spojené arabské emiráty (SAE) se z hlediska extrémní hudby mohou jevit jako exotická destinace. Minimálně jedné kapele z této země se však podařilo prorazit do Evropy a fanouškům sdělit, že SAE a Dubaj nemají s metalem problém, pokud nikdo nikoho cíleně neuráží a nikomu neubližuje. Žijí tam klidně a šťastně, v islámské zemi… NERVECELL není „obyčejná“ kapela. Před lety se rozhodla nečekat na štěstí a sama se mu vydala naproti. Vlastní aktivitou. „Tím ustavičným ježděním s muzikou se taky hodně učíme: věci se nedějí rychle a automaticky. Každý malý krok je důležitý a poučný. Věřím, že kdyby se věci děly rychleji, ztratily by hodně ze svého smyslu. Zažili jsme už potíže, jako každá jiná kapela, ale já osobně jsem si užil každý krok na té naší cestě, která nás dovedla až sem. Jako kapela si vážíme každé příležitosti, co se nám kdy postupně naskytla, a jsem rád, že jsme se nevyšvihli jako nějaký náhlý zázrak. Jsem přesvědčený, že takovou cestou musí projít každá skupina, jestli má mít zdravé základy a správně růst,“ vysvětluje v tomto rozhovoru v rámci propagace k novému albu death/thrashových NERVECELL „Past, Present… Torture“ kytarista Rami Mustafa. Může se to jevit jako kýč, ale cesta nahoru je podle něj o kombinaci intenzivní práce, přísné disciplíny, dobrého marketingu, soustavné spolupráce s fanoušky a pro něj naprosto zásadní věci: že ona hudba je sama o sobě je životaschopná.

77. číslo Pařátu s rozhovorem NERVECELL vyšlo 18. srpna 2017.

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.