NERVOCHAOS

Prodeje nových alb jsou rok od roku horší a jestli se chce undergroundová kapela dostat trochu na výsluní, tak jí nezbývá nic jiného, než hrát, hrát a zase hrát. To je přesně případ brazilské death/thrash smečky NERVOCHAOS, která vylezla z brlohu v Sao Paulu před dvaceti lety. Tehdy si tím plnil svůj dětský sen bubeník Eduardo Lane. Sny se někdy stávají skutečností a po dvou dekádách se jeho kapela vypracovala mezi koncertně nejaktivnější kapely a jednu z nejznámějších band z brazilského undergroundového podsvětí. Několik bývalých členů tempo nevydrželo, tak si Edu vybral nové, přesně takové, kteří společně táhnou za jeden provaz a křižují po klubech celého světa. A jako dárek věrným fanouškům kapela připravila splitko, speciální box a také nové album.

73. číslo Pařátu s rozhovorem NERVOCHAOS vyšlo 20.prosince 2016.

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.