ORIGIN

Při výčtu es technického death metalu by se nemělo zapomínat na americké ORIGIN, kapelu, kterou v roce 1997 založil kytarista Paul Ryan. K letošním dvacetinám si ORIGIN nadělili krásný dárek v podobě nového alba „Unparalleled Universe“. Je to prozatímní vrchol jejich existence. A jaké byly ty předchozí dvě dekády? Z pohledu Paula báječné. Rozhodně se nepovedlo vše, na co se sáhlo, třeba v otázce minulého alba „Omnipresent“ si neodpouští kritiku do vlastních řad, ale je to veskrze pozitivní člověk, který na hudební svět kolem sebe nahlíží pohledem toho, komu se na zádech nezadržitelně rýsuje pátý křížek. Paul miluje death metal a také jeho civilní zaměstnání se z velké části točí kolem tvrdé hudby.

Rozhovor s Paulem Ryanem najdete od 15. června v 76. vydání Pařátu.

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.