OSOBNOSTI ČESKO-SLOVENSKÉ TVRDĚMETALOVÉ SCÉNY – Martin „Maty“ Matoušek

„Změnit by se dalo leccos a hodně, my ale nechceme. Začali jsme a skončíme s goregrindem. Teď to sleduji čím dál víc, jak kapely, dlouhý leta hrající fakt dobrý gore, inklinují více ke grindu, nebo death metalu, zkrátka je už nebaví hrát polku, chtějí se technicky víc prosadit a berou to jako součást rozvoje a určitýho hudebního dozrání. Každý ať dělá podle svého, jak to cítí, ale podle mne není nezbytný světu dokazovat, že umíš hrát i líp a až pak se cítit jako plnohodnotnej muzikat tím, že rapidně změníš styl a jen kvůli tomu. Nás to takhle baví, bavit bude a určitě na tom nechceme nic měnit (nebo alespoň nic zásadního) a nepotřebujeme veřejně ukazovat, že máme hudebně na víc. Jednoduchá muzika neznamená špatná muzika, v hodně případech právě naopak,“ vypráví Maty o hudební jednoduchosti, neboť otázky na toto téma v souvislosti s GUTALAX odráží neustále. Ovšem Maty, to není jenom GUTALAX. Ten člověk prošel i jinými kapelami, má zároveň i několik dalších zájmů a pracovních činností. Pojďte zjistit, „jak se to všechno semlelo“, proč je důležité mít v sobě pokoru a nadhled, jak je fajn umět se bavit a neztrácet humor za každé situace.

78. číslo Pařátu, v němž v rámci pravidelné rubriky najdete velký rozhovor s Matym, vyjde 20. října.

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

 

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.