PETER BEŤKO – Doteď mám s lidskou závistí velké problémy a těžko se s tím vyrovnávám

Peter Beťko, organizátor festivalu Gothoom a mozek kapely DOOMAS, už se na stránkách Pařátu objevil několikrát. Naposledy v posledním loňském čísle, kdy uváděl na pravou míru informace ze zákulisí festivalu, jak to chodí s bookováním kapel atd. Nyní vás zavede ještě dál. Možná ani nepochopíte, že po tom všem, co je bylo nutné pro Gothoom udělat, a pro festival vytrpět, to už raději nezabalil a neměl klidnější nervy i spánek. Peter je svým způsobem mimořádný člověk, obrovský srdcař. Asi každý, kdo nějak vyčnívá z davu, se časem ocitne ve spirále závisti a pomluv. Aniž by sám chtěl, protože tomu lze těžko zabránit. Jak s tím Peter bojuje? Co by poradil všem kapelám? Jak je možné, že se té jeho dobře vede? A proč už bude nějaké další na značce Gothoom Productions vydával maximálně z čistého přátelství? O tom všem (a mnohém dalším) je tento rozhovor s Peterem.

75. číslo Pařátu s tímto rozhovorem vyšlo 24. dubna 2017.

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.