PROFANITY

Někdy se kapela na řadu let odmlčí a není činná kvůli neshodám uvnitř, kdy jeden na druhého plive špínu a dřív nerozlučná parta už najednou nedokáže být spolu v jedné místnosti déle jak pět minut. Ale pak je tu druhá varianta, kdy se kapela odmlčí po přátelské dohodě, aby si členové doplnili vzdělání, založili rodiny, našli novou práci a jakmile se vše tohle povede, zase se dají dohromady. A to je právě příklad německé deathmetalové drtičky PROFANITY. Ta svým fanouškům novinkovým albem „The Art Of Sickness“ dala jasně najevo, že je po dlouhé odmlce zpět. A to v plné parádě a pořádně hladová, jak potvrzuje zakladatel, kytarista a zpěvák Thomas Sartor. „Když jsi nakažen virem zvaným death metal, není šance na vyléčení,“ říká s úsměvem v tomto rozhovoru.

77. číslo Pařátu s rozhovorem PROFANITY vyšlo 18. srpna 2017.

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

 

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.