SARCOTROFIA

Mosambik je republika v jihovýchodní Africe, sousedící s Tanzánií, Malawi, Zambií, Zimbabwe, Svazijskem a Jihoafrickou republikou. Je to zároveň domovina deathmetalových SARCOTROFIA, patřících k úplnému minimu kapel, pocházejících z tohoto státu a zároveň hrajících extrémní metal. „Býváme podceňováni, ale na to už jsme si zvykli. Museli jsme si zvyknout, protože my nemůžeme nabídnout stejnou hudební kvalitu jako evropské kapely. Ale vynahrazujeme to obrovským nadšením pro věc a doufáme, že jednou budeme stejně tak dobří,“ vyznává se bubeník SARCOTROFIA Goro a zároveň se snaží vyvrátit mínění o Mosambiku jako takovém. Není to země Křováků, negramotných lidí, ani válkou zmítaná džungle na konci světa, nýbrž demokratická republika a z hudebního hlediska multikulturní země, v níž se ani extrémní metal neztratí. Na jeho rozvoji v Mosambiku má Goro obrovskou zásluhu. Je to opravdový srdcař, bojovník a zároveň realista, nikoliv snílek.

76. číslo Pařátu s rozhovorem SARCOTROFIA vyjde 17. června na MetalGate Czech Death Festu.

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.