SIX FEET UNDER

Každá nová nahrávka SIX FEET UNDER je svým způsobem velkou událostí. Fanoušci se těší a anti-fanoušci jakbysmet, protože to Chrisovi Barnesovi a spol. zase dají pořádně sežrat (úsměv). Jelikož kadence Barnesovy družiny je stále obdivuhodná, důvody k takovým taškařicím jsou téměř každý rok. Ani letošek není výjimkou. Už na konci února si SIX FEET UNDER připíšou do bohaté diskografie další zásek. Jmenuje se „Torment“. Až se bojíme napsat kolikátý už to je (úsměv). Přesto si Chris nedá vyvrátit svůj názor o tom, že každá řadovka jeho kapely je jiná. A vysvětlí proč.
Nezaměnitelný frontman s nezaměnitelným vokálem je první řadě naprosto nad věcí, což je jeho obrovské plus. Spoustu věcí bere s humorem a na všechno má protiargument z oblasti zdravého selského rozumu, kdy si řeknete, že asi uvažuje správně, i když vám hudba SIX FEET UNDER připadá o ničem (úsměv).

74. číslo Pařátu, v němž najdete rozhovor s Chrisem Barnesem, vyšlo 20. února 2017. 

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.