SÓLSTAFIR

SÓLSTAFIR je mimořádná kapela. Každá její nahrávka je mimořádnou událostí. Člověk má pokaždé pocit poslechu jiné kapely a zároveň několika kapel v jedné. „Jsme čtyři snílci i raubíři a snažíme se o sloučení strašidelných melodií, psychedelických fází a klasické rockové hudby s ozvěnou své metalové minulosti. Naše hudba na letošním albu se proto nedá nějak jednotně definovat. Jsou to čisté emoce. Žánrové hranice nerozbíjíme, ale prostě je ignorujeme. Naše hudební vlivy jsou shromážděny ze širokého spektra zdrojů, nově uspořádány a tkány do originálních vzorů. Na dlouhé cestě nás doprovází melancholie, touha, zlost, radost, potěšení, bolest a mnoho dalších emocí,“ pokouší se zpěvák a kytarista Aðalbjörn Tryggvason vysvětlit to, co se vlastně ani vysvětlit nedá. Charakteristika původně podceňovaného metalového Islandu se během několika let otočila o stovky stupňů vzhledem k pozitivním hodnotám. A SÓLSTAFIR jsou jasným důkazem toho, že když se chce, člověka nikdo a nic nezastaví.

76. číslo Pařátu s rozhovorem SÓLSTAFIR vyjde 17. června na MetalGate Czech Death Festu

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.