SVARTIDAUDI

Spousta blackmetalových kapel se kvůli nahrávání nového alba přestěhuje do nějakého zapadlého studia v zasněžených horách a lesích, aby nasála tu pravou „severskou“ chladnou atmosféru. Je-li řeč o muzikantech z Islandu, tak ti se v takovém prostředí narodili, žijí v něm a nakonec v něm i zemřou. A přesně z takového prostředí vzešla i kapela SVARTIDAUDI, o kterých se dá směle říci, že to jsou temní králové islandské extrémní scény. V islandštině jejich název znamená „černá smrt“ a přesně v tomto duchu se nesou jejich nahrávky i živá vystoupení. „Islandské kapely jsou na světové úrovni a máme řadu skvělých muzikantů, kteří se nebojí chodit za žánrové mantinely a experimentují,“ tvrdí v následujícím rozhovoru kytarista Nökkvi.

74. číslo Pařátu s rozhovorem SVARTIDAUDI vyšlo 20. února 2017.

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.