SVARTSYN

Máte-li slabost pro temný a misantropický black metal, se jménem Ornias už jste pravděpodobně museli mít tu čest. Prapor SVARTSYN byl ve Švédsku pozvednut už na počátku devadesátých let a do dnešních dnů ho prakticky udržuje v permanenci tento člověk. Letošní album má na svědomí opět takřka komplet on sám, krom bicích.
SVARTSYN, to je underground, hluboká temnota, blackmetalové černo. Pokud by se vám zdála Orniasova hudba např. málo propracovaná, leckdy vlastně až primitivně zahraná, odkáže vás na pocity uvnitř sebe sama. On je SVARTSYN, on vypustil tyto démony. Buď vás pohltí, nebo vás obejdou obloukem.

S Orniasem jsme se do 76. čísla Pařátu, které vyjde 15.6., dlouze bavili nejen o samotných SVARTSYN, ale též o švédském black metalu devadesátých let, o Quorthonovi, o metalovém Švédsku i Belgii a mnoha dalších tématech. 

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.