SVARTSYN

Dostat se do zorného úhlu Orniase, duše undergroundového black metalu jménem SVARTSYN, není jednoduché. Tento člověk se svým způsobem straní společnosti, drží si odstup od sociální sítí, SVARTSYN už sedmnáct let nekoncertují a Ornias není aktivní v žádných jiných kapelách ani projektech. Když v Norsku na počátku devadesátých let hořely kostely, v sousedním Švédsku vznikli nejen MARDUK nebo DARK FUNERAL, ale též CHALICE, po smrti bubeníka přejmenovaní na SVARTSYN. Začali se připravovat na putování v hlubokém undergroundu, trvajícím dodnes. A nedávno byla dopsána nová kapitola pod názvem „In Death“.

S Orniasem jsme se do 76. čísla Pařátu, které vyjde 15.6., dlouze bavili nejen o samotných SVARTSYN, ale též o švédském black metalu devadesátých let, o Quorthonovi, o metalovém Švédsku i Belgii a mnoha dalších tématech. 

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.