THE HAUNTED

Osud THE HAUNTED je takový, že ho prostě nevymyslíš. Z hlediska všemožných změn a obměn v sestavě je minimálně překvapující, že produkce kvalitních alb neklesala strmě dolů. THE HAUNTED se na vyhlášené gothenburgské deathmetalové scéně začali pohybovat až po měrně pozdě, v roce 1996, ovšem tu pověstnou cestičku jim vyšlapala existence AT THE GATES. Po rozkolu v jejich táboře vznikli milovaní i nenávidění THE HAUNTED, jejichž tvorba se na dalších nahrávkách začala „klasickému švédskému death metalu“ vzdalovat. V roce 2013 se pravděpodobně začalo blýskat na lepší časy. To když se do sestavy navrátil bubeník Adrian Erlandsson, ale zejména zpěvák Marco Aro. A právě s druhým jmenovaným jsme v následujícím rozhovoru probírali různé souvislosti kolem (švédského) death metalu, síle i peněz v extrémní hudbě nebo o významu THE HAUNTED pro další tvrděmetalové generace fanoušků a kapel.

77. číslo Pařátu vyšlo 18. srpna 2017.

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.