VALLENFYRE

VALLENFYRE byli nějaký čas prezentováni jako vedlejší projekt kytaristy PARADISE LOST Gregora Mackintoshe, ale ambice toho jména se ukázaly větší. Z původně zamýšlené krátkodobé záležitosti se letos vyklubala už třetí studiovka „Fear Those Who Fear Him“. Ještě před tím bylo nutné trochu pozměnit koncepci hudebního směřování. Nicméně když už nám byl Greg k dispozici, bylo by hříchem neprobrat i něco z kuchyně PARADISE LOST. Jak čas při tomto povídání běžel, ono se to celé nějak nabalovalo na sebe a Greg se rozpovídal dost zajímavě, někdy dokonce až rozohnil. To když např. mluvil o tom, jak je současný hudební prmysl obecně v prdeli, nebo jak s PARADISE LOST využívali neuvěřitelné pohostinnosti gigantu EMI. Došlo však i na horší věci, jakými jsou války, deprese nebo opojná moc peněz.

Rozhovor s Gregem najdete v 76. čísle Pařátu, které vyjde 17. června na MetalGate Czech Death Festu.

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.