Vlasta „Killy“ Mahdal – Metal mě prostě baví a musí to být i prča, jinak je to o ničem

Death metal a jižní Morava, to v devadesátých letech nebyli jenom KRABATHOR. Můžeme vzpomenout na SCABBARD, stále aktivní DMC… ale hlavně na MELANCHOLY PESSIMISM, jejichž první CD „Recompense To Saints“ vyšlo už v roce 1996. Na tu dobu velká věc. Následně MELANCHOLY PESSIMISM hráli s menšími pauzami dalších patnáct let. Doposud poslední akci si připsali na samém sklonku roku 2011, pak nenašli náhradu na odejivšího bubeníka. Vokalista Vlasta „Killy“ Mahdal se vrátil do zahraničí, kam se svého času vydal nuceně za prací, aby mohl splatit dluhy, do kterých se dostal cizím zaviněním… a bylo po ambicích. „Našlápnuto bylo hezky, jenže pak přišly různé personální změny, kluci se začali usazovat, budovat rodiny, mně se zase rozpadla, k tomu různé další finanční a osobní trable,“ vysvětluje Killy, proč to nešlo ještě dál a víc.
Nicméně Killy už zase dva roky bydlí na jižní Moravě a společně s kytaristou Kocourem by rádi MELANCHOLY PESSIMISM znovu rozjeli. Tu death/grindovou kapelu, která proslula svým nadhledem.

Rozhovor s Killym vyšel 24. dubna 2017 ve speciálním Česko-Slovenském vydání Pařátu.

Pařát můžete objednávat zde. Informace o distribuci naleznete zde

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.