VYHRAJTE LÍSTEK NA PEKLO NAD OTAVOU

Peklo8_plakat15. března se ve Strakonicích uskuteční již osmé pokračování Pekla nad Otavou. Jeho největším tahákem tentokrát budou ASMODEUS, kteří se na koncertní prkna vrátí po tříleté pauze. Svojí účast na akci můžete potvrdit zde. Chcete-li se přes vstup protáhnout zdarma, musíte soutěžit a vyhrát. Otázka tentokrát zní:

KTERÁ HEREČKA, ZNÁMÁ NAPŘÍKLAD ZE SERIÁLU EXPOZITURA, SI ZAHRÁLA V JEDNOM Z VIDEOKLIPU ASMODEA?

Soutěž trvá ve dnech 28.2 – 7.3. Jednoho výherce, zveřejníme na těchto stránkách 8.3. Své tipy posílejte výhradně na e-mail soutezparat@seznam.cz pod heslem Peklo nad Otavou a uvádějte své celé jméno. Z jednoho e-mailu a na jedno jméno se smí hlasovat pouze jednou. Veškeré pokusy o podvody zároveň znamenají vaše vyřazení ze soutěže. Buďte tak laskovi a posílejte opravdu jen jeden tip, ne deset z deseti různých mailů na všechny členy rodiny :-)

Trvalý odkaz a tuto stránku.

Pořiď si svůj Pařát
© 1999 - 2016 Pařát Magazine. Všechna práva vyhrazena.
Kopírování textů bez výslovného souhlasu provozozvatele je zakázáno. | Obsah je možné přebírat jen povolenými způsoby, to jest pomocí RSS kanálu.
Vydávání povoleno Ministerstvem kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 19358 ISSN 1804-2384
Návrh, realizace a provoz webových stránek: WiananGroup™, partner Metalsvět.cz | Kvalitní webhosting pro Vaše stránky. | SEO webu sledují SEO nástroje.cz
Administrace | Pošta

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.